آجيل كودك
در اين وبلاگ در مورد آجيل كودكان نوشته مي شود
ما در اين بخش از اين سايت قصد داريم تا شما را با شرايط مهاجرت پزشكان به آلمان و تمامي مراحل آن آشنا كنيم. تا آخر اين مقاله همراه ما باشيد.
شرايط مهاجرت پزشكان به آلمان
دولت آلمان براي تامين نيروي متخصص خارجي ليستي از مشاغل مورد نياز خود را اعلام كرده است، كه يكي از آن‌ها پزشكي و زير شاخه‌هاي آن مي‌باشد. در آلمان پزشكان از درآمد نسبتا بالايي نسبت به ديگر مشاغل برخوردار هستند و علاوه بر اين، كمبود نيروي كار متخصص در اين رشته موجب مهاجرت بسياري از پزشكان از سرتاسر جهان به‌خصوص پزشكان ايراني به اين كشور شده است.
 • فرادي كه موفق به اجازه كار در اين كشور شده‌اند مي‌توانند در مراكز درماني آلمان اقدام به كار نمايند. همچنين اين امكان را دارند كه براي خانواده خود با توجه به قوانين اين كشور اجازه اقامت و تابعيت را دريافت نمايند. متقاضيان قبل از هرچيزي بايد براي معادل‌سازي مدرك خو اقدام نمايند كه در ادامه به آن اشاره خواهيم كرد.
 
مراحل معادلسازي مدارك پزشكان در آلمان
پزشكان براي دريافت مجوز كار در آلمان بايد از مراجع ايالتي مربوطه‌ي اين كشور، اقدام به صدور گواهي موسوم به (Approbation) نمايند، كه براي اين امر، بايد مراحل زير را بگذرانند.
 
 • دريافت مدرك زبان آلماني گوته در سطح B2 و سپس C1
 • درخواست پذيرش براي يك كلينيك آلماني به عنوان دكتر مهمان (Gastarzt) با داشتن مداركي چون: مدرك سطوح B2 و C1، نامه درخواست به زبان آلماني، رزومه (CV)و يك كپي از پروانه سازمان نظام پزشكي.
 • درخواست به سازمان مربوط به ايالتي كه كلينيك در آن واقع است، موسوم به سازمان سنجش ايالتي براي مشاغل درماني (Landesprüfungsamt für Medizinische Heilberufe) براي دريافت پروانه موقت. اشتغال پزشكي يا همان مجوز كار (Berufserlaubnis) كه با اين پروانه، اجازه كار براي دو سال داده مي‌شود.
 • پزشكان در اين دو سال فرصت اين را دارند آزمون دانش پزشكي را گذرانده تا امكان معادلسازي مدرك تحصيلي آن‌ها فراهم شود و اجازه كار دائم پيدا كنند.
 
به طور كلي شرايط مهاجرت پزشكان كه نوعي مهاجرت تحصيلي به آلمان حساب مي‌شود به اين صورت است كه مجوز پزشكي (Approbation) كه از طرف دولت آلمان صادر مي‌شود اين امكان را به پزشكان مي‌دهد تا بتوانند در زمينه تخصصي خود فعاليت كنند، همچنين اين مجوز در سرتاسر كشور آلمان معتبر بوده و مادام‌العمر مي‌باشد.
در نظر داشته باشيد كه گاها شرايط مهاجرت پزشكان به آلمان براي اخذ مجوز متفاوت است. پزشكان مهاجر پيش از ارائه درخواست بايد يك پيشنهاد شغلي معتبر داشته باشند. همچنين براي گذران زندگي روزمره و مكالمات، آشنايي به زبان آلماني و داشتن مداركي از قبيل C1 و B2 امري ضروري محسوب مي‌شود.
متقاضيان براي شروع به‌كار در زمينه پزشكي در كشور آلمان، مي‌توانند با داشتن مجوزApprobation يا Berufserlaubnis تحت عنوان يك متخصص پزشكي و يا ادامه تحصيل در رشته تخصصي پزشكي خود، به صورت همزمان به كار و تحصيل بپردازند. اين پروسه ممكن است بسته به نوع تخصص افراد چند سال به طول انجامد، اما در طي اين مدت مي توانند كسب درآمد كرده و در پايان اين پروسه به آن‌ها عنوان Facharzt يا متخصص پزشكي داده خواهد شد.
شرايط ويزاي همراه براي پزشكان مهاجر
 • فرم درخواست ويزا كه به امضا شخص متقاضي رسيده و تاريخ داشته باشد
 • پاسپورت معتبر
 • عكس
 • شناسنامه
 • كپي صفحات گذرنامه
 • بيمه مسافرتي پزشكي
 • تمكن مالي
 • فتوكپي ويزاهاي قبلي شنگن
 • اثبات محل اسكان
 • سند ازدواج
 
شرايط كاري و ميزان درآمد پزشكان در آلمان
پزشكان مهاجر در آلمان و سوئد كه از طريق مهاجرت كاري از شرايط بسيار مطلوبي برخوردار هستند و ميزان درآمد و حقوق پزشكان در آلمان به‌طور قابل توجهي بالاست. پزشكان در اين كشور حقوق خوبي دريافت كرده كه اين ميزان با توجه به حوزه پزشكي، تخصص و تجربه شغلي آن‌ها متغير است. متوسط درآمد پزشكان در آلمان به‌طور تقريبي 65000 يورو براي دستياران پزشك و تا 80000 يورو براي متخصصان تخمين زده مي‌شود.
حقوق پزشكان ارشد در اين كشور در بيمارستان‌ها به‌طور سالانه حدود 278000 يورو مي‌باشد. در ادامه به ميانگين حقوق ساليانه پزشكان در آلمان اشاره خواهيم كرد. در نتيجه افراد بايد با اطلاع كامل از شرايط كار و مهاجرت پزشكان به آلمان اقدام به مهاجرت به اين كشور نمايند.
 • ادامه مطلب
  امتیاز:
  بازدید:
  برچسب: ،
  موضوع:
[ ۱۴ دى ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۰۳:۲۸ ] [ حسين كاظمي ] [ نظرات (0) ]

آيا قصد يادگيري زبان دوم داريد؟ آياي انگليسي را براي آموزش انتخاب كرده ايد؟ آيا به دنبال راهكارهاي ساده و كاربردي براي آموزش زبان انگليسي مي گرديد؟ ما در اين مقاله كه از طريق سايت انگليش باي رز ارائه شده است به بررسي چند روش كاربردي براي آموزش زبان انگليسي مي پردازيم و تمامي تكنيك‌ها و دوره‌هاي كاربردي در زمينه يادگيري زبان را به شما معرفي خواهيم كرد.

به طور كلي زبان انگليسي از جمله مهم‌ترين بخش‌هايي است كه افراد در زندگي شخصي و حرفه اي خود با نسبت‌هاي متفاوتي به يادگيري آن نياز دارند. امروزه تكنيك‌هاي متفاوتي در زمينه آموزش زبان انگليسي براي علاقه مندان توسط سايت‌هاي مختلف ارائه مي‌شود. ما در اين سايت به بررسي برخي از آن‌ها پرداخته ايم.
 
آموزش زبان انگليسي

نقش آموزش زبان انگليسي در زندگي
 
زبان نقشي اساسي در گذران زندگي شخصي و كاري هر فرد دارد. از اين رو زبان انگليسي كه  جهاني شده است، نقش پررنگ تري را در زنگي حرفه ‌اي هر فرد ايفا مي‌كند. در روز شاهد آگهي هاي استخدام شركت‌هاي مختلفي هستيم كه آموزش زبان انگليسي و تسط به آن را جزوي از شروط استخدامي سازمان خود قرار داده‌اند.
 
در نتيجه هر فرد به ميزان نياز خود بايد به يادگيري زبان انگليسي از روش‌هاي مختلف بپردازد.
 
روش‌هاي آموزش زبان انگليسي
 
در اين بين روش‌هاي مختلفي براي آموزش زبان انگليسي مطرح شده است. پايه و اساس اين روش هاي مربوط به هر بخش از زبان انگليسي مي شود. به طور مثال براي تقويت دايره لغات به شما كتاب 504 لغت ضروري زبان انگليسي پيشنهاد مي‌شود. همينطور در اين بين متدهايي وجود دارد كه مربوط به شركت در دوره خاص يا خريد كتابي مشخص، نمي شود. در ادامه به بررسي اين دوره ها مي پردازيم .
 
آموزش زبان انگليسي با فيلم:
 
آموزش زبان انگليسي از طريق فيلم يكي از كاربردي ترين روش هاي يادگيري است كه به طور مستقيم بر قابليت مكالمه، درك مطلب و دايره لغات شما تاثير گذاشته و آن را تقويت مي‌كند.
 
ميزيت‌هاي استفاده از اين روش دردسترس بودن و هزينه پايين آن است. شما كافيست فيلمي مناسب انتخاب كرده و به تماشاي آن بپردازيد. در اين روش استفاده از انيميشن‌هاي كودكان بيشتر پيشنهاد مي‌شود، زيرا به صورت روان و قابل درك‌تري در اين نوع از فيلم ها مكالمات انگليسي انجام مي‌شود.
 
يكي از مهم‌ترين تاثيراتي كه در اين روش يادگيري نصيب متقاضي مي‌شود، آشنايي با تلفظ درست كلمات
است. زبان انگليسي شامل تعداد زيادي اصوات و تمايزات صدايي نسبت به بقيه زبان هاست. اين صداها مي‌توانند شامل مصوت‌ها وصامات ها و همچنين ديفتون‌ها و اصطلاحات ديگر باشند. گويندگان زبان انگليسي بدون استفاده از اين آواها ممكن است هم در شنوايي و هم در تلفظ  كلمات به مشكل بخورند.
 
آموزش زبان انگليسي
 
آموزش زبان انگليسي با بازي ويدئويي:
 
در اين روش از يادگيري زبان كه بيشتر مخصوص رده سني كودكان تا جوانان است، زبان آموز با استفاده از بازي‌هاي ويدئويي به يادگيري بخش‌هاي مختلف زبان انگليسي مي‌پردازد. بازي هاي ويدئويي در اين بخش به 2 دسته تقسيم مي‌شوند. اول بازي‌هايي كه مخصوص آموزش هستند و دوم بازي‌هايي كه با استفاده از ديالوگ‌هاي شخصيات هاي داخل بازي آموزش زبان انگليسي را براي شما به ارمغان دارند.
 
يادگيري زبان بان اين روش هم جزوي از اصلي ترين روش هاي يادگيري در خانه محسوب مي‌شود. نيازمندي‌هاي شما براي استفاده از اين روش آموزش زبان، يك كنسول بازي و يا يك كامپيوتر خانگي و همچنين بازي ويدئويي مخصوص آموزش مي‌باشد.
 
آموزش زبان انگليسي با رمان:
 
در اين روش از يادگيري زبان انگليسي يك رمان و يا يك داستان مهيج در قالب كتاب آماده كرده و مطالعه آن مي‌پردازيم. داستان انتخابي هرچه به موضوعات محاوره‌اي نزديك تر باشد شانس شما براي آموزش اصطلاحات انگليسي بيشتر خواهد شد. دايره لغات خود را از طريق اين روش مي‌توانيد افزايش دهيد و با ساختار جملات انگليسي و املاي كلمات بيشتر آشنا شويد.
 
به طور خلاصه:
 
به طور خلاصه ما در اين مقاله از سايت انگليش باي رز به معرفي تكنيك‌هاي كاربردي در زمينه آموزش زبان انگليسي پرداخته و شمارا با انواع مختلف روش‌ها آشنا كرديم. براي هر روش توضيحاتي را درج كرده و قصد داشتيم تا از طريق اين آموزش به طور كامل با برخي از متدهاي يادگيري از طريق اين سايت آشنا شويد.
 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ دى ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۰۱:۰۹ ] [ حسين كاظمي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 6
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  / ربات افزایش فالوور عضوگرام