سایت عکس و سرگرمی
قیمت سوئیچ شبکه
قیمت سوییچ
قیمت سوئیچ
قیمت گوشی سامسونگ
قیمت پاور بانک
قیمت گوشی موبایل
دوربین مداربسته
قیمت پرینترهای اچ پی
قیمت چاپگر
قیمت پرینتر
رک سرور
قیمت ups
قیمت یوپی اس
قیمت مانیتور
قیمت مادربرد
لپ تاپ
قیمت مودم تی پی لینک
قیمت مودم دی لینک
قیمت سوئیچ سیسکو
قیمت سوئیچ
قیمت آلین وان
قیمت لپ تاپ ایسر
قیمت لپ تاپ اچ پی
قیمت لپ تاپ لنوو
قیمت لپ تاپ ایسوس
قیمت نوت بوک
قیمت لب تاب
قیمت لپ تاپ
قیمت هارد سرور
قیمت رم سرور
قیمت سرور اچ پی
خرید سرور
قیمت سرور
close
قانون جذب چيست و چگونه بر زندگي ما تاثير مي‌گذارد؟ آجيل كودك

آجيل كودك
در اين وبلاگ در مورد آجيل كودكان نوشته مي شود

به‌طوركلي قانون جذب كشفي تازه براي بشر نبوده و يكي از اصلي‌ترين ماهيت‌هاي جهان هستي بوده و از گذشته تا به امروز در حال توسعه و گسترش است. چه بخواهيم چه نخواهيم قانون جذب مانند خيلي از قوانين ديگر در جهان هستي در حال رقم زدن تجربيات ما است.

طبق آمارهاي به دست آمده بيش از 90 درصد افراد از اين قانون به صورت ناآگاهانه در مسير ضرر رساندن به خودشان استفاده مي‌كنند و تجربيات تلخي را در زندگيشان رقم مي‌زنند. عدم آگاهي از قانون جذب يكي از مهم‌تري دلايل پديدارشدن اين اتفاقات و تجربيات تلخ در زندگي افراد است.

رهبري زندگي در مسير درست و بروز بهترين اتفاقات در زندگي تنها نياز به شناخت دقيق و درك بهتر از قانون جذب و استفاده از آن در زندگي شخصي هر فرد است

مفهوم قانون جذب

قانون جذب درباره انرژي صحبت مي‌كند. به اين ترتيب كه انرژي‌هاي مشابه و از يك خانواده روي يكديگر تأثير داشته و از آنجايي كه افكار ما انرژي محسوب مي‌شوند، پس قانون جذب مستقيم از افكار ما تأثير مي‌پذيرد. به بيان تخصصي‌تر افكار ما در واقع ذرات فيزيكي هستند كه حول محوري در جهان در حال حركت مي‌باشند و جاذبه‌ي به وجود آمده در اين ميدان، امكان جذب افكار مشابه را فراهم مي‌سازد.

در علم فيزيك گفته شده است كه:

در قانون فيزيك به صراحت جذب انرژي‌هاي مشابه توسط يكديگر اعلام شده است و همان‌طور كه در فيلم راز مشاهده كرديم به درستي دراين‌باره اطلاعاتي به اشتراك گذاشته شد. اما درك درست قانون جذب از مهم‌ترين فاكتورهاي لازم براي استفاده درست از آن است. زيرا خيلي افراد بر اين باورند كه براي رسيدن به يك هدف فكر كردن مداوم به آن كافي بوده و بقيه كار را به دست قانون جذب مي‌سپارند كه طبيعتاً اين نگرش اشتباهي نسبت به قانون جذب است.

آشنايي با باور و قانون جذب

در همين ابتدا اين نكته را بگوييم كه قانون جذب پاسخي براي افكارشما نيست بلكه به طور مستقيم روي باور‌هاي شما تأثير مي‌گذارد. حال به مطرح كردن يك سؤال كليدي مي‌پردازيم. آيا تا به حال افرادي را ديده‌ايد كه بيشتر عمر خود را صرف افكار مثبت كرده اما هيچ اتفاق خارق‌العاده‌اي در زندگي آنان رخ نداده است. به نظر شما دليل چيست؟

در جواب اين سؤال بايد بگوييم كه دانستن قوانين اهميت زيادي ندارد و شما بايد به قوانين احاطه پيدا كنيد. تفاوت بسيار زيادي بين دانستن و احاطه داشتن وجود دارد در اين قسمت مي‌خواهم به شما آموزش دهم كه چگونه مي‌توانيد به مكانيزم دقيق عملكرد قانون جذب احاطه پيدا كنيد.

مكانيزم دقيق عملكرد قانون جذب چيست؟

طبق گفته‌هاي پيشين در اين مقاله متوجه شديم كه جهان از بخش عظيمي انرژي تشكيل شده است و افكار ما به صورت انرژي بوده و مشابه خود را جذب مي‌كنند. در طرف ديگر ما به عنوان اشرف مخلوقات قادر هستيم با استفاده از اين قابليت و قوانين تغيير ناپذير جهان هستي هرآن چه مي‌خواهيم در زندگي‌مان خلق كنيم.

برخي بر اين باور هستند كه به هر چيزي فكر كنيد براي شما اتفاق مي‌افتد. در اينجا لازم است بدانيد كه فكر كردن كافي نيست و شما براي جذب بايد توجه كنيد. توجه كردن به يك موضوع يعني شنيدن، ديدن، صحبت كردن، ايده پردازي و .. در واقع فكر كردن را مي‌توان يكي از زير مجموعه‌هاي توجه كردن دانست.

توجه كردن باعث به وجود آمدن افكار در ذهن شما مي‌شود و همين افكار اولين قدم در پروسه جذب كردن است. اگر شما قادر باشيد كانون توجه خود را روي خواسته‌هايتان متمركز كنيد، افكاري از جنس همان خواسته در ذهن شما شكل گرفته و در اينجا بيشتر راه در بحث قانون جذب را پشت سر گذاشته‌ايد.

افكار ما حاصل توجهات ما هستند. اگر شما فردي هستيد كه مدام به خواسته‌هايتان در زندگي توجه مي‌كنيد افكاري از جنس همين خواسته‌ها در ذهن شما شكل مي‌گيرد. تكرار مداوم اين توجه باعث ايجاد كانال‌هاي نوروني در مغز ما شده كه اين كانال‌ها وظيفه ارسال و انتقال داده، انرژي و .. را دارند و درنهايت منجر به ساخت باور‌هاي ما مي‌شوند.

باورهاي ما بسيار حائز اهميت هستند زيرا جهان هستي باورهاي ما را به ما ثابت مي‌كند نه افكارمان را و همان‌طور كه گفتم توجهات ما، افكارمان را به وجود مي‌آورند.

 

خيلي از انسان‌ها با ديدن فيلم راز نه‌تنها به سمت خواسته‌هايشان هدايت نشدند بلكه از خواسته‌هايشان با سرعت هر چه بيشتر دور شدند زيرا دستورالعمل جذب خواسته‌هايشان را مطابق با قانون جذب ياد نگرفتند و به همين دليل بود كه به سمت خواسته‌هايشان  به‌درستي هدايت نشدند.

زماني كه مي‌خواهيم به طور دقيق و كامل‌تري از قانون جذب سخن بگوييم، بايد گفت قانون جذب به طور مستقيم رو افكار شما تأثيري ندارد و اين باور‌ها و احساسات شما هستند كه توسط قانون جذب پاسخ داده مي‌شوند.

قانون جذب يك قانون انساني

در تمامي اين متن ما به‌كرات از كلمه قانون جذب استفاده كرديم اما در اين بخش قصد داريم تا قانون را به تنهايي براي شما توضيح دهيم.  مسئله قانون اولين بار زماني مطرح شد كه انسان به تكرارپذير بودن برخي اتفاقات پي برد. يعني يك روند طبيعي كه از هما ابتدا تا انتها و همچنين نتيجه آن برايمان مشخص بوده كه همين امر دليل براي ايجاد قوانين و استفاده از كلمه قانون بوده است.

پس با توجه به تعريف بالا پايه‌گذاري قانون بر اساس تكرار بوده است. يعني هر چيزي كه قابليت اجرا دوباره و دوباره را داشته باشد قانون ناميده مي‌شود. اما در اين بخش مهم‌ترين موضوع اين است كه بدانيم اغلب قانون‌هاي موجود طبيعي هستند. يعني هر آنچه كه ما به عنوان قانون مي‌شناسيم از دل طبيعت كشف شده است. تمامي قوانين رياضي، فيزيك، شيمي، زيست شناسي و … همگي مبني بر طبيعت هستند.

استدلالي براي اثبات قانون جذب

به طور كلي اگر شما و يا هر فردي ديگري امكان نقض زندگي و دادن راي به نفي را انجام دهد قادر به نقض قانون جذب است. همانطور كه مي‌دانيد قانون جذب جزوي از قوانين است و قوانين طبق تعريف به كاري تكرار پذير گفته مي‌شود. همان‌طور كه در دنياي امروز مشاهده مي‌كنيد اين قانون به خوبي در حال رشد است.

موضوع اصلي و مطرح در بحث قانون جذب انساني بودن اين قانون است. اين قانون مانند قوانين فيزيك و شيمي از دل طبيعت نشاءت نگرفته و به گونه‌اي مي‌توان گفت قانون انساني است. زندگي را تصور كنيد كه قوانين خاصي را براي پيشبرد اهداف خود تعريف كرده و از آن‌ها خارج نمي‌شود، قانون جذب همين دقيقاً به همين روال عمل مي‌كند.

 
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۴۰:۱۶ ] [ حسين كاظمي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 8
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  / ربات افزایش فالوور عضوگرام